Pokud chcete začít prodávat na Atelier.cz, budete se muset nejdříve zaregistrovat.

Jakmile dokončíte registrační proces, budete mít možnost vytvořit si profil prodejce kliknutím na odkaz "vytvořit profil prodejce" v pravém horním rohu webové stránky. 

Případně můžete využít tlačítko níže:


Po kliknutí na toto tlačítko se vám zobraz úvodní informace k prodejnímu profilu a obchodní podmínky, které je nutné pro postup do dalšího kroku akceptovat. Pokud s obchodními podmínkami tržiště Atelier.cz nesouhlasíte, nebudete moci přes naše tržiště své produkty nabízet.

Souhlasíte s našimi obchodními podmínkami?

Výborně, pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko "ano, chci se stát prodejcem" a průvodce vám umožní vstoupit do nastavení profilu prodejce.

Krok 1. - uživatelské jméno a informace o prodejci

Vyberte si prosím takové uživatelské jméno, které bude korespondovat s Vaší značkou. Pokud chcete prodávat pod vlastním jménem, pak jako uživatelské jméno použijte své jméno. 

Uživatelské jméno se používá jako adresa vašeho profilu pro návštěvníky. Může obsahovat pouze čísla, písmena (bez diakritiky), tečku, pomlčku nebo podtržítko. Musí být dlouhé min. 3 znaky a max. 50 znaků.

Prosím podělte se s námi o popis toho, kdo jste a co děláte. Tento popis bude zveřejněn a dostupný na vašem profilu. Účty bez vyplněných informací mohou být do nápravy dočasně deaktivovány moderátorem. 

Krok 2. - Fakturační údaje

Před tím, než budete moci nahrát první produkty, je třeba vyplnit fakturační údaje.

Krok 3. - Poštovné a způsoby platby

Stanovte si vlastní metody a pravidla pro poštovné a příjem plateb za prodávané zboží.

Krok 4. - Obchodní podmínky

Kromě obchodních podmínek v rámci tržiště si každý prodejce může stanovit vlastní obchodní podmínky, které však nesmí být v rozporu s hlavními obchodními podmínkami.


Gratulujeme. Po aktivaci Vašeho účtu naším administrátorem můžete začít nahrávat své první produkty.

Pro více informací o tom, jak se produkty nahrávají a jaké máme podmínky si prosím přečtěte metodické pokyny k nahrávání produktů.

Našli jste odpověď?