Určitě se sami sebe ptáte, proč prezentovat své výrobky s pomocí dalšího marketingového kanálu. Odpověď je prostá –Atelier.cz běží ve zkušebním provozu a prvním 100 prodejcům se nabízí možnost vyzkoušet si Atelier.cz zcela zdarma a být při růstu nového tržního prostředí.

Veškeré výdělky realizované na Atelier.cz poplynou přímo do vašich kapes. Výměnou za tuto výhodu, která vám po určitou dobu zůstane k dispozici i po zavedení placených služeb, bychom byli rádi za umístění vašich výrobků u nás.

Chceme pro vás jen to nejlepší a proto se soustředíme na vývoj.
V současné době tedy není zpoplatnění našich služeb na pořadu dne a vy tak můžete v klidu sledovat, jak společně rosteme.

Ale co bude potom?

Náš obchodní model bude pro výrobce produktů s vysokou přidanou hodnotou výhodný a atraktivní. Ačkoliv v současné době nemůžeme sdělit více informací, můžeme vás s klidem na srdci informovat o tom, že provizní systém na tržišti Atelier.cz provozovat nehodláme.

Jsou to právě ti prodejci, kteří se rozhodli nás podpořit na úplném začátku, kdo z toho budou profitovat ještě poté, co obchodní model zavedeme. Přechod do placených služeb nebude nárazový a samozřejmě se vše dozvíte dostatečně včas.

Co když se mi vámi nabízený obchodní model nebude líbit?

Pokud uznáte naši nabídku za nevýhodnou, můžete kdykoliv pokračovat v prodeji vašich výrobků stávajícími kanály. Pokud nás chcete vyzkoušet, můžete. 

Jak dlouho bude ještě zkušební verze trvat?

Jak jsme již uvedli výše, zpoplatnění služeb není na pořadu dne.
Prvních 100 prodejců navíc získá dostatečné ohodnocení za jejich vůli vyzkoušet nás.
Až přijde správný čas, stále budete mít dostatek času na rozhodnutí zda s námi pokračovat, nebo ne.

Neztratím po zpoplatnění služeb své produkty, pokud se rozhodnu se nadále neúčastnit?

Své produkty nahrané na Atelier.cz neztratíte ani tehdy, pokud se rozhodnete po ukončení zkušební lhůty nevyužít našich služeb. Ty vám budou stále dostupné a vy se tak na tržiště můžete vrátit v plné síle, až budete připraveni.

Není zkušební fáze jen ztráta času?

Na našem tržišti se i díky přímým investicím do propagace již aktivně prodává.
Pokud vnímáte šanci zvýšit své prodeje jako výhodnou, připojte se.
Koneckonců, nemusíte k nám nahrát veškeré produkty. Stačí i pár kousků.

Atelier.cz je nová značka podporující tuzemskou řemeslnou a uměleckou tvorbu.
Momentálně se zaměřujeme na vývoj vlastní online tržní platformy pro podporu prezentace a prodeje výrobků s vysokou přidanou hodnotou.

Jaký je váš obchodní model a kolik mě to bude stát?

Až přijde čas na zpoplatnění vybraných služeb, budeme vás informovat alespoň 30 dní předem jak o zvoleném obchodním modelu, tak i o cenách za naše služby. Vězte, že máme co nabídnout a naše cenová politika a nabídka služeb bude pro výrobce kvalitního zboží atraktivní. V současné době však nemůžeme říci více.

Co mi kromě tržiště můžete nabídnout?

Kromě samotného tržiště provozujeme online propagaci našich členů napříč internetem a velmi brzy nás i naše prodejce uvidíte i v běžném světě.

Řekněte mi 5 důvodů, proč Atelier.cz vyzkoušet.

  • Žádné riziko - vstup a užívání Atelier.cz je do odvolání zdarma
  • Prvních 100 prodejců bude mít výhody jako odměnu za projevenou důvěru
  • Již dnes propagujeme vaše výrobky přes placené kanály
  • Můžete být u začátku něčeho slibného
  • Nemusíte být pozadu, až pojedeme plnou parou vpřed

Jak nejlépe začít?

Nejlepší začátek je přečíst si kolekci článků začínáme s Atelier.cz, kde se mimo jiné dozvíte, jak se zaregistrovat, jak vytvořit účet prodejce a jak přidat svůj první produkt.

Našli jste odpověď?